SKLADANEROWERY.PL to inaczej Centrum rowerów składanych, najlepszej jakości, produkcji niemieckiej. Powstaliśmy w 2012 roku i od tamtej pory ciągle się rozwijamy, nieustannie wprowadzając nowoczesne rozwiązania ułatwiające zakupy miłośnikom aktywnego stylu życia, zwłaszcza tym, dla których świat kręci się wokół dwóch kółek.
Dlaczego rowery składane? Bo rower to niczym nieskrępowana wolność, początek niezwykłej przygody - WSZĘDZIE, na wakacjach, w podróży, czy w życiu codziennym, ułatwiający np. dojazd do pracy. To niezależność od autobusu i tramwaju. To pot, krew i łzy podczas zawodów. To piękne widoki i spotkania z ciekawymi ludźmi. To wspomnienia z dzieciństwa, kiedy na Reksiu albo Wigry 3 przecieraliśmy szlaki w najbliższej okolicy i gnani ciekawością świata docieraliśmy coraz dalej. Tak my to czujemy. Jeśli i Ty czujesz podobnie, to dobrze trafiłeś.
Dokładamy wszelkich starań, aby każdy miłośnik kolarstwa znalazł u nas wymarzony składany rower dla Siebie. Oferta firmy jest starannie dobrana do aktualnych potrzeb rynku i od zawsze charakteryzowała się atrakcyjnym poziomem cen. Dzięki własnemu magazynowi w Polsce o dużej powierzchni, cechą wyróżniającą Sklep Skladanerowery.pl od konkurencji jest dostępność towaru od ręki.
Lata doświadczenia i szerokie grono dostawców zagranicznych, pozwalają również maksymalnie skrócić czas oczekiwania na zamówione produkty. Szczególny nacisk nasz sklep internetowy kładzie na zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających rowerzystów poszukujących sprzętu o najwyższej jakości.
Dlatego w ofercie sklepu znajdziemy marki ze światowej czołówki, jak między innymi PERFORMANCE oraz MIFA