NIEMIECKIE ROWERY SKŁADANE– TO ŚWIETNA JAKOŚĆ, ZADOWOLENIE Z PODRÓŻOWANIA, KOMFORT I CENA!!!

NIEMIECKIE ROWER SKŁADANE PERFORMANCE, PROPHETE, MIFA to jedni z najbardziej znanych na świecie producentów rowerów składanych. Prezentowane firmy to jedyne, który od 30 lat produkują składaki. Mają największe doświadczenie i najwięcej zastosowanych patentów. Są  liderem rynku światowego zarówno pod względem ilości, nowych technologii jak i jakości produktu. W programie mamy kilka modeli. Łączy je wspólna cecha – możliwość szybkiego złożenia do wymiaru niewielkiego bagażu.

ROWER SKŁADANY – popularnie nazywany składakiem jest to rower o niewielkich kołach wielkości 20 cali, który możecie Państwo złożyć szybko do rozmiarów walizki. Wielkość roweru po złożeniu mieści się w gabarytach 30x  60 x 80 cm.  Nasze rowery składane stosowane są w dużych aglomeracjach miejskich i wiejskich jako pojazd służący do krótkich przejazdów od stacji (przystanku) do domu i miejsca pracy.

Z uwagi na małe gabaryty składaki są łatwe do przewożenia w bagażniku samochodu.

Rowery składane oferuje wielu producentów, lecz nieliczni specjalizują się w tym zakresie.

W ofercie naszego sklepu szczególnie interesująca marki w zakresie relacji jakość/cena, to niemieckie rowery składane wymienione powyżej.

O WYŻSZOŚCI SKŁADAKA NAD ZWYKŁYM ROWEREM, CZYLI DLACZEGO WARTO KUPIĆ ROWER SKŁADANY W NASZYM SKLEPIE!

W skrócie sklep Folding bike – przedstawia Państwu przykłady praktycznych zastosowań rowerów składanych, które spełniają te same funkcje co tradycyjne bicykle, dodatkowo posiadają możliwość błyskawicznego złożenia do dużo mniejszych rozmiarów. Ta wyjątkowa cecha sprawia, że składaki stały się praktycznym środkiem transportu milionów fanów na całym świecie i są najnowocześniejszym odkryciem wszechświata !!!

Niemieckie firmy MIFA, PERFORMANCE, PROPHETE  to ponad  100 lat  tradycji i doświadczenia w produkcji rowerów. Znane są również z oryginalnego wzornictwa oraz trwałych i wytrzymałych konstrukcji swoich rowerów.

NASZE ROWERY POSIADAJĄ SZYBKI I PROSTY MECHANIZM SKŁADANIA ROWERU

MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA specjalnej torby do transportu roweru, możesz go przewozić np. pociągiem lub autobusem jako bagaż podręczny bez biletu na rower!

W  bagażniku każdego samochodu!!!


Dlaczego warto kupić rower składany?

1) Łatwo się go przechowuje:

Polska, to jeszcze nie Skandynawia, że rower można swobodnie zostawić przed blokiem, czy domem, a co więcej bez zapięcia, dlatego też większość użytkowników swe bicykle przechowuje np.: w mieszkaniu, dodatkowym pomieszczeniu, czy garażu. W przypadku dzielenia jednego pokoju z … rowerem, może nie jest kłopotliwe, jednak gdy rowerów jest kilka? W takim przypadku sensownym rozwiązaniem jest zakupienie rowerów składanych, których znacznie mniejsze rozmiary pozwalają na dużą oszczędność powierzchni.

TORBA POKROWIEC

DOSTOSOWANA DO WSZYSTKICH ROWERÓW Z KOŁAMI 20”

2) Łatwo wychodzić rowerem z mieszkania:

Mieszkając w bloku, często pojawia się problem z transportem windą lub znoszeniem go po schodach. Rower składany ułatwia nam to w znacznym stopniu, wystarczy go „złożyć na pół” by bez trudu wynieść na zewnątrz lub zmieścić w windzie. Łatwiejszy transport umożliwia również specjalna torba, która chroni rower od kurzu w czasie przechowywania i transportu.

3) Z obawy przed kradzieżą, zawsze można go schować:

Chcąc pojechać na drobne zakupy, czy do kawiarni, nie musi być dla nas stresujące z powodu obawy przed kradzieżą naszego bicykla. Zawsze możemy go zabrać ze sobą. Złożenie czy rozłożenie tego pojazdu jest tak szybkie i banalne, że nie zajmie nam więcej niż kilkanaście sekund, dzięki temu będziemy mogli czuć się swobodnie.

4) Nieco dłuższa wycieczka, np.: za miasto:

Rodzinna wycieczka za miasto na tradycyjnych rowerach, zwykle pochłania sporo czasu i trudu. Jeśli dodatkowo nie ma ścieżek rowerowych, bywa, że połowa trasy skupia się na koncentracji nad bezpiecznym wyjazdem z naszej aglomeracji. Z rowerami składanymi natomiast jest na tyle to wygodne, że można i dojechać i wrócić do i z miejsca naszej rekreacji komunikacją miejską.

ROWER PERFORMANCE

ROWER PERFORMANCE

5) Dojazd do pracy, czyli i rowerem i komunikacją miejską:

Polska to nie Skandynawia, że bez obawy można zostawić nasz bicykl przy rowerowym stojaku na dworcu i udać się swobodnie do pracy. Dlatego składak otwiera nam zupełnie nowe możliwości, dzięki którym nasz dojazd do pracy, na uczelnię czy też do szkoły może być znacznie przyjemniejszy. Jadąc z domu rowerem, możemy go złożyć tuż przed wejściem do komunikacji miejskiej, a po wysiadce rozłożyć i kontynuować jazdę aż do celu. Zapewne ani w szkole, ani na uczelni, ani też w pracy nie odmówią nam zostawienia „małej walizeczki z rowerem”, w końcu wiele miejsca nie zajmuje.

 

ROWER PERFORMANCE

ROWER PERFORMANCE

ROWER PERFORMANCE

ROWERY

6) Przewożenie samochodem i nie tylko:

Transport roweru tradycyjnego samochodem z pewnością nie jest łatwy. Oczywiście można go swobodnie przewieść mając pojemny bagażnik, ale Ci, którzy go nie mają narażeni są na dodatkowe koszty w postaci bagażnika dachowego lub na tylnią klapę samochodu. Co z kolei dokłada nam pracy w samym zamontowaniu bagażnika, a później i rowerów. Poza tym podczas jazdy cały czas musimy pilnować nasz „garb”, ustosunkowując odpowiednią prędkość. Podczas postoju zaś, by nikt nam nie ukradł naszego cennego bagażu. Od wszystkich tych niedogodności uwalniają nas rowery składane. Wkładamy je do bagażnika, albo tam gdzie jeszcze mamy miejsce i jedziemy, niczym się nie przejmując i nie wydając dodatkowych pieniędzy.

W przypadku podróżowania jachtem lub łodzią rower składany z pewnością przyda się tam gdzie jego miejsce, czyli na lądzie.

ROWER PERFORMANCE

7) Urlop, koniecznie tylko „dwóch kółkach”

Często podróżując autokarem, pociągiem czy samolotem mamy ochotę zabrać ze sobą rower. Jednak ze względu na jego gabaryty niestety musimy się pogodzić z faktem, iż jest to nie możliwe. Na miejscu natomiast podczas urlopu nie zawsze jest okazja by go wypożyczyć . Tu „na ratunek” znowu przychodzi składak. Przewożony w specjalnej walizce traktowany jest jak zwykły bagaż. Rowerem z pewnością dużo więcej zobaczymy w nieznanym miejscu / mieście. Będziemy mieli dużo więcej swobody niż z rowerem tradycyjnym. Bez problemu możemy wtedy wchodzić do muzeów, kawiarni i sklepów zabierając złożony pojazd ze sobą.

ROWER PERFORMANCE

ROWER PERFORMANCE

ROWER PERFORMANCE

Renesans kultowego składaka

„Składak” przeżył już swój renesans zarówno w Stanach Zjednoczonych, Japonii a także i po części w Europie Ci, którzy go posiadają, chwalą. Jest podręczny i można go wozić w bagażniku samochodu nawet przez cały sezon. Jeśli chcemy odstawić auto do serwisu wyjmujemy rower i jedziemy na nim do biura. Możemy też szybko przemieszczać się w strefie pieszej lub dojeżdżać z parkingu. Rower składany staje się coraz bardziej popularny nie tylko wśród ludzi biznesu ale i np.: kierowców autokarów, czy ciężarówek. W miejscu długiego postoju „składak” nie tylko pozwala na dojazd do sklepu, ale przede wszystkim pomaga w relaksie i utrzymaniu zdrowia i dobrej kondycji fizycznej.

„Składaki” produkowane są w wielu wersjach i rozmiarach. W naszym sklepie możecie państwo zakupić najbardziej komfortowych do jazdy 20 calowych kołach.  Ze względu na wszechstronność i wygodę najbardziej popularne są rowery z kołami 20 calowymi. Są lekkie i niewielkich rozmiarów po złożeniu. Średnica kół jest wystarczająca do jazdy w terenie a przerzutka pozwala na dostosowanie szybkości. Największy podziw wzbudzają jednak możliwością jazdy w wygodnej wyprostowanej pozycji, co w większości obecnie używanych rowerów jest niemożliwe.